litceysel.ru
добавить свой файл
1
Стремління до наукового пошуку, бажання відчути смак хоча би маленького наукового відкриття зароджується ще за шкільною партою. Такі учні проявляють зацікавленість до відповідної галузі науки, в певній мірі визначають свою майбутню професію.


Значну роль у створенні умов для розвитку інтелектуальних здібностей обдарованої молоді, сприянні додатковій освіті за обраним профілем, допомозі у професійному самовизначенні учнівської молоді відіграє Буковинська Мала Академія Наук. Саме вона сприяє самореалізації особистості засобами позашкільної творчої діяльності за інтересами, а саме цілеспрямованій, конкретній, систематичній, організованій і прогнозованій пошуковій, дослідницькій, експериментальній роботі в наукових гуртках, секціях, товариствах.

Буковинська МАН делікатно та люб’язно, по-батьківські за руку допомагає зробити перші кроки юним дослідникам до країни на ім’я НАУКА.

Проте, слід пам’ятати: успіх у науковій роботі сам по собі не приходить, запорукою його є перш за все наполеглива праця і терпіння.

Обдаровані учні проявили себе в усіх галузях наукової діяльності: філології та мистецтвознавстві, історії та географії, хімії та біології, фізиці, математиці, обчислювальній техніці та програмуванні, економіці.

183 юних науковців приймали участь у ІІ етапі конкурсу-захисту, який відбувся в лютому цього року. Переможцями стали 90 юних дослідників.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні навчальних закладів м.Чернівців (31 диплом), Кіцманського (10), Новоселицького (8), Хотинського (7), Глибоцького (6), Сторожинецького (6), Заставнівського (6), Путильського (5), Кельменецького (5) районів.

10 призових місць здобули члени команди Чернівецького територіального відділення МАН у ІІІ етапі конкурсу-захисту в м. Києві.

22 травня 2009 року в Палаці Академічний відбулось Урочисте зібрання, присвячене завершенню навчального року в Буковинській Малій Академії наук, нагородженню переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, вшануванню переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту та їх керівників.

З вітальним словом на урочистому зібранні до юних науковців звернулися Президент Буковинської МАН Костишин С. С., заступник голови облдержадміністрації Баглей Б.М., начальник головного управління освіти і науки облдержадміністрації Деркач Б.Є., проректор з наукової роботи Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Ушенко О. Г.


Всі вони побажали випускникам БМАН успішно реалізувати свої творчі можливості і не розгубити на життєвих дорогах молодечого завзяття, енергії, наполегливості, таланту, віри у власні сили.

Нехай зусилля юних дослідників увінчаються черговими перемогами і принесуть вагомі результати в опануванні новими знаннями та їх практичному застосуванні.


Чернега І.А., заст.. директора з НВР Чернівецького ОЦ НТТУМ


Зведена інформація щодо участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Буковинської малої академії наук учнівської молоді у 2009 році

за секціями

Секція

2007

2008

2009

1.

Математика

6

8

15

2.

Прикладна математика

6







3.

Фізика




8

9

4.

Мікро та макроекономіка










5.

Астрономія











6.

Економіка

9

8

9

Фізико-математичне, економічне

21

24

33

1.

Комп’ютерні навчальні програми










2.

Комп’ютерні мережі, бази та банки даних










3.

Системне програмування та заходи інформаційної безпеки










4

Комп’ютерні програми для автоматизації наукових досліджень










5.

Мультимедійні системи, комп’ютерна графіка, ігрові програми










Обчислювальна техніка та програмування

11


7

7

Кількісний склад учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН, наукових товариств, об’єднань

у 2008/2009 н. р.



№п/п

Відділення БМАН

Наукові секції

Кількість учасників

Всього

БМАН

УНТ

4.

Фізико-математичне

2

16

8

24

5.

Комп’ютерні системи та мережі

4

6

1

7

6

Економічне

1

3

6

9



Підсумкові протоколи ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Буковинської малої академії наук



№п/п




Прізвище

ім’я



Район

Контрольні

завдання

Конкурс

НДР


Захист НДР

Загальна кількість балів

Базовий предмет

Місце



Боднарюк Віталій Віталійович

Слобідський НВК Новоселицького району

24

81

114

219

математика






Довганюк Сергій

Новоселицького району

80

87

126

293

математика

ІІ



Кирилюк Олег

Ліцей №1

М. Чернівців

81

89

131

301

математика

І



Баран Владислав

Великокучурівський НВК

Сторожинецького району

64

81

106


251

математика






Рябкін Сергій

ЗНЗ №3 м.Чернівців

70

87

129

286

математика

ІІ



Коляско Віталій

Слобідський НВК Новоселицького району

69

83

115

267

математика


ІІІ



Ващенко Олександр

Ліцей № 1 м. Чернівців

74

72

113

259

математика



Секція комп’ютерних наук


Секція математики




№п/п



Прізвище

ім'я




Район


Контрольні

завдання

Конкурс


НДР



Захист НДР

Загальна кількість балів

Базовий предмет

Місце



Віхтик Олександр

Валерійович

Стрілецькокутський ЗНЗ Кіцманський район


43


90


105


238

математика






Бойчук Ігор

Васильович

Стрілецькокутський ЗНЗ Кіцманський район

43

90

105

238

математика






Бакрев Іван

Дмитрович

Лукавська ЗОШ

Винницький район

38

93

104

235

математика






Куц Олена Анатоліївна

Ліцей № 2 м. Чернівців

41

80

92

213

математика




Фроляк Марія

Ліцей № 2 м. Чернівців

31

80

92

203

математика






Веселий Владислав Сергійович

Ліцей № 2 м. Чернівців

28

80

90

198

математика






Гонзюк Дарина Миколаївна

Ліцей № 2 м. Чернівців

28

80

80

188

математика






Бондараш Ольга Георгіївна

Острівська ЗОШ Герцаївський район

33

85

50

168

математика






Кілей Анастасія

Григорівна

Реваківський ЗНЗ

Кіцманський район

98

100

122

320

математика


І



Литовська Юлія

Тодорівна

Товтрівська ЗОШ

Заставнівський район

77

93

110

280

математика

ІІ



Гладчук Дмитро

Іванович

Сторожинецький ліцей

91

93

106

290

математика

ІІ



Костюк Ліна

Сергіївна

Романковецька гімназія Сокирянський район

65

95

110

270

математика


ІІІ



Сушинська

Ганна

Володимирівна

Ліцей №2

м.Чернівців

64

91

105

260

математика

ІІІ



Кавценюк Мар’яна

Іванівна

Заставнівська ЗОШ№2


64

93

103

260

математика

ІІІ


Секція фізики




№п/п



Прізвище

ім’я



Район

Контрольні

завдання

Конкурс

НДР

Захист НДР

Загальна кількість балів

Базовий предмет

Місце



Костик Василь Степанович

ліцей №2 м.Чернівців

-


81


120


209


фізика






Унгурян Ірина Олексіївна

Новоселицька гімназія


77


83


128


288


фізика


ІІ

Фрей Ніна Миколаївна


Мариничівський НВК Путильського району


52


83


110


245


фізика






Семенов Євгеній Михайлович


Кельменецька гімназія


94


85


130


309


фізика


І



Чабан Аліна Олегівна

Новодністровська гімназії



70


80


120



270


фізика


ІІІ





Товстецька Руслана

Миколаївна

Черешенська ЗОШ Вижницького району

73

65

112

250

фізика






Король Володимир Юрійович

Кіцманський ЗНЗ


60


93


118



271


фізика


ІІІ



Плещанська Наталія

Петрівна

Кострижівська ЗОШ Заставнівського району


62


94


130


286


фізика


ІІ



Гросу Анжела

Василівна

Боянська ЗОШ Новоселицького район


57


89


110


256


фізика




Секція економіки




№п/п



Прізвище

ім'я




Район

Контрольні

завдання

Конкурс

НДР


Захист НДР

Загальна кількість балів

Базовий предмет

Місце


Опеченик Анастасія



Сторожинецький

ліцей


43


89


109


241

економіка






Чебан Артем Васильович


Кельменецька гімназія

44

90

118

252

економіка






Княгницький Андрій Іванович

Новоселицька гімназія


66

89

121

276

економіка

ІІІ



Перебиковська Анастасія Юріївна


Новоселицький ліцей

73

84

111

268

економіка

ІІІ



Семенюк Аліна Миколаївна


Боянська гімназія Новоселицького району


33

90

114

237

економіка






Шемберко Тетяна Юріївна


Путильська гімназія

20

80

117

217

економіка






Сафроняк Сергій Васильович

Путильська гімназія

25

85

95

205

економіка






Кушнір Ольга Петрівна

Клішковецька гімназія Хотинського району

92

93

111

296

економіка

ІІ



Ковальчук Людмила Іллівна

Глибоцький ліцей

90

93

135

318

економіка

І



Скрипник Маріанна

Миколаївна

Хотинська гімназія

91

88

110

289


економіка

ІІ



Микитюк Дмитро

Олегович

Кіцманська гімназія

23

91

99

213

економіка






Тематика науково-дослідницьких робіт учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, учнівських наукових товариств, об’єднань


Економічне відділення




Опеченик Анастасія


учениця 10 класу Сторожинецького

ліцею

«Ринкова економіка в дії»



Чебан Артем Васильович


учень10 класу Кельменецької гімназії

«Світова фінансова криза та її прояви в економіці України»



Княгницький Андрій Іванович

учень 11 класу Новоселицької гімназії


«Підприємство в системі ринкових відносин»



Перебиковська Анастасія Юріївна

учениця 11 класу Новоселицького ліцею


«Безробіття та зайнятість».



Семенюк Аліна Миколаївна


учениця 10 класу Боянської гімназії Новоселицького району


«Оцінка сильних і слабких сторін підприємств SWOT - аналіз».



Шемберко Тетяна Юріївна



учениця 11 класу Путильської гімназії

«Аналіз фінансового стану Путильського держлісгоспу».



Сафроняк Сергій Васильович

економіка

учень 11 класу Путильської гімназії

«Державна податкова система України та Путильського району»



Кушнір Ольга Петрівна

учениця 11 класу Клішковецької гімназії Хотинського району

«Проблеми лісового господарства»



Ковальчук Людмила Іллівна

Глибоцький ліцей

«Особливості функціонування малого бізнесу в регіоні (на прикладі Чернівецької області)»




Секція фізики



Костик Василь Степанович

учень 11 класу Чернівецького міського ліцею №2


Вплив електромагнітного випромінювання на організм людини».



Унгурян Ірина Олексіївна

учениця 11 класу Новоселицької гімназії

«Перспективи розвитку сонячної енергетики в Україні»



Фрей Ніна Миколаївна

учениця 10 класу Мариничівського НВК Путильського району

«Енергозберігаючі технології».



Семенов Євгеній Михайлович

учень 11 класу Кельменецької гімназії

«Вплив електромагнітного випромінювання базових станцій та мобільних телефонів на здоров”я людини»



Чабан Аліна Олегівна

учениця 10 класу Новодністровської гімназії


«Вирощування кристалів сполук, розчинних у воді »



Товстецька Руслана Миколаївна

учениця 10 класу Черешенської ЗОШ Вижницького району

«Спектроскопія об”ємних кристалів і наночастинок. Вирощування кристалів»




Король Володимир Юрійович

учень 11 класу Кіцманського ЗНЗ

«Фур”є перетворення двомірних зображень кристалічних граток»




Плещанська Наталія Петрівна

учениця 11 класу Кострижівського ЗОШ Заставнівського району

«Моделювання епітаксійного росту у

дмомірному випадку методом Монте-

Карло»



Гросу Анжела Василівна

учениця 11 класу Боянського ЗОШ Новоселицького район

«Речовини, що зазначають стиск при нагріванні»

Секція математики



Кілів Анастасія Григорівна

учениця 11 класу Реваківського ЗНЗ

Кіцманський район

«Дзета – функція Рімана та пов’язані з нею задачі»




Гладчук Дмитро Іванович

учень 10 класу Сторожинецького ліцею

«Обчислення числа π за допомогою обчислювальної техніки»




Литовська Юлія Тодорівна

учениця 11 класу Товтрівського ЗНЗ Заставнівський район

«Подільність многочленів»



Костюк Ліна Сергіївна

учениця 10 класу Романковецько гімназії Сокирянського району

«Симетричні многочлени та їх застосування в елеметарній алгебрі»





Кавценюк Мар’яна Іванівна

учениця 10 класу Заставнівської ЗОШ

«Рекурентні послідовності»



Сушинська Ганна Володимирівна

учениця 9 класу ліцею № 2 м. Чернівців

«Чудові точки трикутника та задачі пов”язані з ними»




Бойчук Ігор Васильович

учень 10 класу Стрілецькокутського ЗНЗ Кіцманського району

«Про геометричні задачі Льюїса Керрола та їх аналоги»




Віхтик Олександр Валерійович

учень 10 класу Стрілецькокутського ЗНЗ Кіцманського району

«Розклад многочленів четвертого степеня на множники»



Бакрев Іван Дмитрович

учень 10 класу Лукавецького ЗНЗ Вижницького району ?

«Про деякі ультраметрики»



Куц Олена Анатоліївна

учениця 9 класу ліцею № 2 м. Чернівців

«Діофантові рівняння»




Фроляк Марія

учениця 8 класу ліцею № 2 м. Чернівців

«Подільність чисел»





Веселий Владислав Сергійович

учень 8 класу ліцею № 2 м. Чернівців

«Пряма і обернена теореми Вієта та їх застосування»



Ганзюк Дарина Миколаївна

учениця 10 класу ліцею № 2 м. Чернівців

«Теорема Безу та її наслідки»



Бондараш Ольга Георгіївна

учениця 10 класу Остізького ЗНЗ Герцаївського району

«Різні доведення теореми Евкліда про нескінченність множини простих чисел»

Секція комп’ютерних наук



Боднарюк Віталій Віталійович

учень 8 класу

Слобідського НВК Новоселицького району

«Технологія створення WEB-сайту»




Довганюк Сергій Андрійович

учень 11 класу Новоселицького району

«Розробка системи оптимального вибору маршрутів та візуалізація руху»



Кирилюк Олег Миколайович

учень 11 класу ліцею № 1 м. Чернівців

«Розробка програми оптимального розміщення антен мобільного зв”язку»



Баран Владислав Миколайович

учень 11 класу Великокучурівський НВК

Сторожинецького району

«Розробка інформаційно-довідникової системи»

37

Рябкін Сергій Олегович

учень 11 класу

ЗНЗ №3 м.Чернівців

«Програма статистичного аналізу текстів»

38.

Коляско Віталій Віталійович

учень 11 класу учень 11 класу Слобідського НВК Новоселицького району

«WEB-сайт»

39.

Ващенко Олександр Володимирович

учень 11 класу ліцей № 1 м. Чернівців

«Елементи просторової графіки без використання додаткових бібліотек»



Чернівецька обласна державна адміністрація

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ



НАКАЗ




___________________ м. Чернівці № ________


Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського

конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-членів Чернівецького територіального

відділення (Буковинська мала академія наук)

Малої академії наук України, членів учнівських

наукових товариств, об’єднань у 2009 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.12.2008 р. № 1242 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2008/2009 н. р.”, наказу Головного управління освіти і науки від 23.01.2009 р. № 21“Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, членів учнівських наукових товариств, об’єднань у 2008/2009 н. р.” протягом лютого 2009 року проведено І та ІІ етапи Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН, членів учнівських наукових товариств та об’єднань.


У ІІ етапі конкурсу-захисту взяли участь 183 юних науковців, серед яких учнів 11-х класів – 120, 10-х – 43, 9-х – 13, 8-х – 7. 88 (48 %) учасників – учні-члени Буковинської малої академії наук, 95 (52 %) – члени учнівських наукових товариств, об’єднань.

Конкурс проводився у 28 секціях відділень БМАН. Загальна кількість робіт становила: хіміко-біологічне – 31, філологія та мистецтвознавство – 50, історико-географічне – 61, фізико-математичне – 23, економічне – 11, комп’ютерних наук – 7.

У складі журі конкурсу-захисту працювали науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, працівники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, обласних позашкільних навчальних закладів.

Відповідно до спільного рішення журі та оргкомітету переможцями визначено 92 учнів, серед яких – 31 (32 %) учні навчальних закладів м. Чернівці, 60 (58 %) – представники районних та сільських шкіл, 53 (57,6 %) – учні-члени наукових товариств та об’єднань.

Найбільшу кількість призових місць вибороли учні навчальних закладів м. Чернівців (31 диплом), Кіцманського (10), Новоселицького (8), Хотинського (7), Глибоцького (6), Сторожинецького (6), Заставнівського (6), Путильського (5), Кельменецького (5) районів.

Кількість призових місць по відділеннях БМАН розподілено:


    • філологія та мистецтвознавство – 29;

    • історико-географічне – 28;

    • хіміко-біологічне – 14;

    • фізико-математичне – 12;

    • комп’ютерні системи та мережі – 4;

    • економічне – 5.

Слід відзначити належний рівень підготовки до конкурсу-захисту членів наукових товариств гімназій №№ 1,2,3, ліцеїв №№ 2,3 м. Чернівців, районних учнівських товариств Кіцманського, Новоселицького, Хотинського, Сторожинецького, Глибоцького, Заставнівського, Путильського районів.


Високу оцінку журі отримали роботи юних науковців відділень філології та мистецтвознавства: Гордашко Анастасії (гімназія №3 м. Чернівців), Бесараба Віктора (гімназія №1 м. Чернівців), Задорожняк Юлії (гімназія №2 м. Чернівців), Нагорної Вікторії (Путильська гімназія), Пухарєва Пилипа (ЗНЗ №3 м. Чернівців), Руснак Олени (гімназія № 1м. Чернівців);

хіміко-біологічного: Антофійчук Тетяни (медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців), Боклач Альони (Кам’янський ЗНЗ Сторожинецького району), Власик Анастасії (гімназія № 5 м. Чернівців), Курик Ольги (медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців), Копейкіна Сергія (гімназія № 2 м. Чернівців), Хлуса Ведислава (медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців), Хлуса Властиміла (медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців);

історико-географічного: Доцюк Катерини (ліцей №2 м. Чернівців), Марчук Катерини (ЗНЗ №2 м.Чернівців), Лучак Анни-Марії (гімназія №1 м. Чернівців), Лук’янишина Олександра (гімназія №1 м.Чернівців), Калініченко Віталія (ЗНЗ №3 м. Чернівців), Гданської Ольги (Сторожинецький ЗНЗ №1), Маланчука Романа (Колінковецький НВК Хотинського району);

фізико-математичного: Кілей Анастасії (Реваківський ЗНЗ Кіцманського району), Семенова Євгена (Кельменецька гімназія);

комп’ютерних наук: Кирилюка Олега (ліцей №1м. Чернівців);

економічного: Ковальчук Людмили (Глибоцький ліцей).

Разом з тим журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт зауважує, що ряд науково-дослідницьких робіт, представлених на конкурс членами наукових товариств та об’єднань, не відповідали вимогам щодо написання та оформлення науково-дослідницьких робіт, мали реферативний характер. У них відсутні самостійні науково-експериментальні дослідження учнів.

Враховуючи вищезазначене,


наказую:

  1. Затвердити список переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, учнівських наукових товариств, об’єднань (додається).





  1. Нагородити переможців конкурсу дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації.




  1. Затвердити склад команди Чернівецького територіального відділення Малої академії наук України для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту (додається).




  1. Затвердити рейтинг районів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської малої академії наук учнівських наукових товариств та об’єднань.




  1. Начальникам відділів освіти райдержадміністрацій, управління освіти Чернівецької та відділу освіти Новодністровської міських рад:




    1. Проаналізувати результати участі учнів-членів БМАН, наукових товариств, об’єднань у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.




    1. Протягом жовтня-листопада 2009 року провести районні семінари-практикуми для керівників наукових товариств, об’єднань.




  1. Керівникам базових навчальних закладів Буковинської малої академії наук (Л.Ю. Головченко, Л.В. Константинюк, П.Д. Плешко, В.М. Сінгаєвський):




    1. До 13.03.2009 р. подати оргкомітету Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (м.Київ) документи відповідно до п.5. "Умов проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України" (наказ МОН України
      від 31.12.2008 р. №1242).



    1. До 01.04.2009 р. подати заступнику начальника Головного управління освіти і науки (Жукотинській В.Д.) звіт про організацію та проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук.





    1. Забезпечити проведення тренувальних зборів для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.




    1. Забезпечити участь переможців (перші місця) ІІ етапу конкурсу-захисту в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.




  1. Обласному інституту післядипломної педагогічної освіти (в. о. директора О.М. Івасюк):




    1. До 01.05.2009 р. підготувати до видавництва тези переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Буковинської малої академії наук, учнівських наукових товариств, об’єднань.




    1. До 01.07.2009 р. підготувати аналітичний звіт за підсумками проведення ІІ етапу та результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2009 р.




  1. Наказ "Про результати ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернівецького територіального відділення Малої академії наук України у 2009 році" надрукувати у газеті "Освіта Буковини".




  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.



Начальник Головного

управління освіти і науки Б. Деркач

Затверджено

Наказ Головного управління освіти

і науки облдержадміністрації

_______________________




Список

переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, учнівських наукових товариств, об’єднань у 2008/2009 н. р.



Прізвище, ім’я

Секція

Клас

Навчальний заклад, район

Науковий керівник

Місце

Ковальчук Людмила Іллівна

Економіка

11

Глибоцький ліцей

Чубрей О.С., вчитель економіки;

Губатюк І.В. кандидат економічних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича, консультант

І

Кушнір Ольга Петрівна

Економіка

11

Клішковецька гімназія Хотинського району;

Палагнюк С.Д.,

Губатюк І.В., кандидат економічних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІ

Скрипник Маріанна Миколаївна

Економіка

10

Хотинська гімназія

Унгурян Руслана Михайлівна, вчителька економіки

ІІ

Княгницький Андрій Іванович

Економіка

11

Новоселицька гімназія


Брітова Галина Георгіївна, вчитель економіки

ІІІ


Перебиковська Анастасія Юріївна

Економіка

11

Новоселицький ліцей

Брітова Галина Георгіївна, вчитель економіки

ІІІ




Фізико-математичне відділення

Кілей Анастасія Григорівна

Математика

11

Реваківський ЗНЗ Кіцманського району

Маслюченко В.К., доктор фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

І

Гладчук Дмитро Іванович

Математика

10

Сторожинецький ліцей

Нестеренко В.В., вчитель математики

ІІ

Літовська Юлія Тодорівна

Математика

11

Товтрівський ЗНЗ

Заставнівського району

Звоздецький Т.І., кандидат фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІ

Костюк Ліна Сергіївна

Математика

10

Романковецька гімназія Сокирянського району;


Харабара Василь Петрович, вчитель математики

ІІІ

Сушинська Ганна Володимирівна

Математика

9

Ліцей №2

м. Чернівців

Ковальчук Олена Василівна, вчитель математики

ІІІ

Кавценюк Мар’яна Іванівна

Математика



10

Заставнівський ЗНЗ

Маслюченко О.В., доктор фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІІ

Семенов Євгеній Михайлович

Фізика

11

Кельменецька гімназія

Рибчинський В.М., вчитель математики

І

Унгурян Ірина Олексіївна

Фізика

11

Новоселицька гімназія

Блейбер Д.М., вчитель математики

ІІ

Плещанська Наталія Петрівна

Фізика

11

Кострижівський ЗНЗ Заставнівського району;

Борча М.Д. кандидат фізико-математичних наук

ІІ

Король Володимир Юрійович


Фізика

11

Кіцманський ЗНЗ

Борча М.Д. кандидат фізико-математичних наук

ІІІ

Чабан Аліна Олегівна

Фізика

10

Новодністровська гімназія

Чабан Н.Л. вчитель фізики

ІІІ

Відділення комп’ютерних наук

Кирилюк Олег Миколайович

Обчислювальної техніки та програмування

11

Ліцей №1

м. Чернівців

Фратавчан В.Г., кандидат фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

І

Довганюк Сергій Андрійович

Обчислювальної техніки та програмування

11

Зеленогайський ЗНЗ Новоселицький район;

Фратавчан В.Г., кандидат фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІ

Рябкін Сергій Олегович

Обчислювальної техніки та програмування

11

ЗНЗ № 3 м. Чернівців

Веселовський А.О. асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІ

Коляско Віталій Віталійович


Обчислювальної техніки та програмування

11

Слобідський НВК Новоселицький район

Веселовський А.О. асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж ЧНУ імені Ю. Федьковича

ІІІ

Затверджено

Наказ Головного управління освіти

і науки облдержадміністрації

_______________________




Склад

команд Чернівецького територіального відділення Малої академії наук України для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт



Ковальчук Людмила Іллівна

Економіка



11

Глибоцький ліцей

Чубрей О.С., вчитель економіки; Губатюк І.В. кандидат економічних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича, консультант




Фізико-математичне відділення



Кілей Анастасія Григорівна

Математика

11

Реваківський ЗНЗ Кіцманського району

Маслюченко В.К., доктор фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича

Семенов Євгеній Михайлович


Фізика

11

Кельменецька гімназія

Рибчинський В.М., вчитель математики




Відділення комп’ютерних наук



Кирилюк Олег Миколайович

Обчислювальної техніки та програмування

11

Ліцей №1

м. Чернівців

Фратавчан В.Г., кандидат фізико-математичних наук ЧНУ імені Ю. Федьковича



Рябкін Сергій Олегович

Обчислювальної техніки та програмування

11

ЗНЗ № 3 м.Чернівців

Веселовський А.О. асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж ЧНУ імені Ю. Федьковича

Результати участі

команд Чернівецького територіального відділення Малої академії наук України у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2009 році




п/п

Прізвище, ім’я

Секція

Клас

Навчальний заклад, район


Оцінка науково-дослідницьких робіт

Захист науково-дослідницьких робіт

Контрольні завдання з базових дисциплін

Загальна кількість балів

Місце

1

Антофійчук Тетяна Миколаївна

Фундаментальна екологія

11

Медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців

47

110

51

208




2

Боклач Альона Валеріївна

Біологія людини

11

Кам’янський ЗНЗ Сторожинецького району

85

115

21

221




3

Власик Анастасія Леонідівна

Медицина

11

Гімназія № 5 м. Чернівців

74

131

79

284

ІІ

4

Курик Ольга Михайлівна

Екологічна інженерія та охорона довкілля

11

Медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців


81


90


85


256




5

Копейкін Сергій Сергійович

Психологія

11

Гімназія № 2 м. Чернівців

98

143

82

323

І

6

Хлус Ведислав Костянтинович

Загальна біологія

11

Медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців

90

66

26

182




7

Хлус Властиміл Костянтинович

Ботаніка та зоологія

11

Медико-біологічний ліцей № 3 м. Чернівців

78

122

54

254




8

Ковальчук Людмила Іллівна

Економіка

11

Глибоцький ліцей

95


110

10

215




9

Кілей Анастасія Григорівна

Математика

11

Реваківський ЗНЗ Кіцманського району

85

135

24

243




10

Семенов Євгеній Михайлович

Фізика

11

Кельменецька гімназія

95

109

19

223




11

Кирилюк Олег Миколайович

Обчислювальної техніки та програмування

11

Ліцей №1

м. Чернівців

78

140

44

262

ІІІ

12

Рябкін Сергій Олегович

Обчислювальної техніки та програмування

11

ЗНЗ № 3 м.Чернівців

38


80

50

168




13

Доцюк Катерина Владиславівна

Право

11

Ліцей №2 м.Чернівців



14

Марчук Катерина Сергіївна

Історичне краєзнавство

11

ЗНЗ №2 м.Чернівців

79

100

87

266

ІІІ

15

Лучак Анна-Марія Миколаївна

Історія України

11

Гімназія №1 м.Чернівців

77

118

55,6

250,6




16

Калініченко Віталій Андрійович

Етнологія

11

ЗНЗ №3 м.Чернівців

54

80

68,6


202,6




17

Гданська Ольга Олександрівна

Географія

11

Сторожинецький ЗНЗ №1

95

132

67,5

294,5




18

Маланчук Роман Миколайович

Геологія

11

Колінковецький НВК Хотинського району

90

134

94,8

318,8

ІІІ

19

Руснак Олена Валеріївна

Німецька мова

10

Центр освіти молоді

м. Чернівців

95

123

99

317

ІІ

20

Гордашко Анастасія Іванівна

Французька мова


11

Гімназія №3 м. Чернівців

95

124

69


288

ІІ

21

Гайсенюк Оксана Анатоліївна

Англійська мова

11

Гімназія № 4 м. Чернівців

70

115

82

267




22

Бесараба Віктор Ярославович

Українська мова

11

Гімназія №1

м. Чернівців

79

131

60

270

Спец приз

23

Задорожняк Юлія Сергіївна

Українська література

10

Гімназія №2

м. Чернівців

68

115

73

256

ІІІ

24

Нагорна Вікторія Олександрівна

Мистецтвознавство

11

Путильська гімназія

99

140

57


296

ІІІ

25

Пухарєв Пилип Олексійович

Літературна творчість

11

ЗНЗ №3 м.Чернівців

97

135

57

289

ІІІ



ВИСЛОВЛЮЄМО ВЕЛИКУ ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ УЧАСНИКАМ, КЕРІВНИКАМ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ, ЧЛЕНАМ ЖУРІ, ОРГАНІЗАТОРАМ КОНКУРСУ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ!


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


Вик. Овчаренко Г.Ю., методист по роботі з обдарованою молоддю

Тел.. 51-14-01