litceysel.ru
добавить свой файл
1

УКРАЇНА


ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел.(0382) 79 – 51 – 36

НАКАЗ


24.02.2011року № 124-но


Про підсумки проведення

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

у 2010-2011 навчальному році


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.98 № 305, наказу Міністерства освіти і науки України від 08.02. 2011 року № 116 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 н.р.", наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 жовтня 2010 року № 630-НО “Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 н.р.” Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України 19-20 лютого 2011 року проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 н.р. (далі конкурс-захист).

У конкурсі-захисті взяли участь команди всіх районних/міських філій та учнівських наукових товариств обласних ліцеїв-інтернатів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Команди формувались відповідно до Умов проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 н.р., затверджених наказом управління освіти і науки облдержадміністрації від 12 жовтня 2010 року № 630-НО.

Конкурс-захист проводився в 55 секціях 10 наукових відділень. На розгляд журі було представлено 570 науково-дослідницьких робіт учнів, що становить 8,7% від загальної кількості учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України. Серед них - 323 учні 11-х класів, 164 – 10-х, 83 – 9-х.


60 учасників (10,51%) - учні шкіл м. Хмельницького;

132 учасники (23,2% від загальної кількості учасників ІІ етапу конкурсу-захисту) - мешканці міст;

321 учасник (56,32%)- учні районних та сільських шкіл області;

46 учасників (8,07%) – учні обласних ліцеїв-інтернатів;

11 учасників (1,9%) – вихованці обласних позашкільних навчальних закладів.


Серед конкурсних робіт – на історико-географічне відділення подано 98 робіт;

відділення філософії та суспільствознавства – 35 робіт

відділення технічних наук – 29 робіт;

відділення комп’ютерних наук – 36 робіт;

відділення філології та мистецтвознавства – 151 робота;

відділення математики – 38 робіт;

відділення фізики і астрономії – 28 робіт;

відділення економіки – 25 робіт;

відділення хімії та біології – 84 роботи;

відділення екології та аграрних наук – 46 робіт.


Найчисельнішими стали наукові секції:


Історія України

23 учні

Історичне краєзнавство

23 учні

Географія та ландшафтознавство

22 учня

Українська література

21 учень

Фольклористика

22 учня

Українська мова

23 учні


Англійська мова

25 учнів

Математика

22 учня

Хімія

19 учнів

Найменша кількість учасників зареєстрована в секціях:

Філософія

4 учні

Соціологія

4учні

Машинобудування та робототехніка

3 учні

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

3 учні

Технології програмування

2 учні

Російська мова

1 учень

Французька мова

2 учні

Ветеринарія та зоотехнія

3 учні

В секції «Аерофізика та космічні дослідження» не було представлено жодної наукової роботи.



В 2011 році значно змінився фаховий рівень журі ІІ етапу конкурсу-захисту, до складу якого ввійшли:

- 10 докторів наук;

- 59 кандидатів наук – доцентів;

- 4 кандидати наук – професори;

- 16 старші викладачі кафедр.

Для оцінювання рівня знань учасників конкурсу-захисту з базових дисциплін було організовано предметні комісії, до складу яких ввійшли представники Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та викладачі вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.:

4 кандидати наук-доценти;

6 старших викладачів кафедр;

5 викладачів - завідуючих кафедрами викладання навчальних дисциплін;

21 викладачів вищих навчальних закладів І-ІІ ст.

Журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт відзначило високий науковий рівень дослідницьких робіт учасників конкурсу-захисту, самостійність в проведенні досліджень.

Проте, журі та предметні комісії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт зауважили, що деякі науково-дослідницькі роботи, представлені на конкурс, не відповідали вимогам щодо написання та оформлення науково-дослідницьких робіт, мали реферативний характер. У них відсутні самостійні науково-експериментальні дослідження учнів. Рівень знань з базових дисциплін частини учасників виявився недостатнім для проведення наукових досліджень у заявлених галузях науки.

За результатами заочного оцінювання, оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт учасників конкурсу-захисту журі визначило переможців та призерів у 55 секціях 10 відділень конкурсу-захисту.

Враховуючи зазначене,


НАКАЗУЮ:

1. Затвердити список переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010-2011 навчальному році (додається).


2. Нагородити переможців конкурсу дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації І, ІІ та ІІІ ступенів.

3. Винести подяку за сприяння в організації ІІ етапу конкурсу-захисту:

Ректорам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV р.а.:

- Скибі Миколі Єгоровичу (Хмельницький національний університет);

-Завальнюку Олександру Михайловичу (Кам'янець – Подільський національний університет ім.. І. Огієнка);

- Шоробурі Інні Михайлівні (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія);

- Бахмату Миколі Івановичу (Подільський державний аграрно-технічний університет);

- Капітанцю Олександру Миколайовичу (Хмельницький університет економіки і підприємництва);

- Омельчуку Олегу Миколайовичу (Хмельницький університет управління та права);

Директорам вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.:

- Бодарецькому Миколі Дмитровичу (Хмельницький політехнічний коледж);

- Трішкіній Ніні Іванівні (Хмельницький торгівельно-економічний коледж);

- Нагорному Івану Михайловичу (Хмельницький медичний коледж);

- Директору Хмельницької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.. Красносілецькій Надії Василівні.

4. Начальникам відділів/управлінь освіти райдержадміністрацій/міських рад, директорам ліцеїв-інтернатів обласного підпорядкування, обласних позашкільних навчальних закладів проаналізувати результати участі учнів-членів міських/районних філій Хмельницького територіального відділення МАН, наукових товариств обласних ліцеїв, наукових об’єднань позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2010/2011 навчальному році.

5. Директору обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (Гончарук Г.М.):

5.1. До 14.03.2011 року подати оргкомітету Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України документи відповідно до п.6.4. "Умов проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України" (наказ Міністерства освіти і науки України від 18.08.98 № 305);


5.2. Забезпечити проведення тренувальних зборів для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

5.3. Організувати участь переможців, які вибороли перші та, як виняток, другі місця у ІІ етапі конкурсу-захисту, - в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України;

5.4. До 01.05.2011 року підготувати до друку тези переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2010-2011 навчальному році;

5.5. До 01.07.2011 року підготувати аналітичний звіт за підсумками проведення ІІ етапу та результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010/2011 навчальному році;

5.6. Забезпечити висвітлення результатів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2010-2011 навчальному році на сайтах обласного управління освіти і науки та обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Попика О.Ф.





Додаток

до наказу управління освіти і

науки облдержадміністрації

____________

від «____»____________ 2011 р.


СПИСОК

переможців та призерів ІІ етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -

членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України


Історико-географічне відділення:


Дипломом І ступеня нагороджені:

секція «Історія України» - Кіндзерська Олена Сергіївна, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Хмельницького;


секція «Історичне краєзнавство» - Гелектанич Олег Володимирович, учень 11 класу гімназії м. Кам'янця-Подільського;

секція «Географія та ландшафтознавство» - Мельник Юрій Олександрович, учень 10 класу Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція «Історія України»:

Музика Вікторія Василівна, учениця 11 класу Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Кучер Маріна Миколаївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. м. Нетішина;

Драпата Антоніна Алімівна, учениця 11 класу Більської ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецького району;

Середюк Наталія Василівна, учениця 11 класу НВК №16 м. Кам'янець- Подільського;

Клімчук Святослав Олександрович, учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;

Іваницький Андрій Миронович, учень 11 класу ліцею №17 м. Хмельницького.

секція «Історичне краєзнавство»:

Рудюк Павло Олександрович, учень 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

Демко Андрій Сергійович, учень 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;

Третяк Анастасія Михайлівна, учениця 11 класу НВК №10 м. Хмельницького.

секція «Етнологія»:

Ілюсь Роман Сергійович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

секція «Археологія»:

Надвірняк Олександр Олександрович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

секція «Географія та ландшафтознавство»:

Загоруйко Іван Юрійович, учень 10 класу Білогірського НВК;

Корчевий Дмитро Володимирович, учень 11 класу Пасічнянського НВК Старосинявського району;


Хижий Василь Васильович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка;

Ковальчук Вікторія Ігорівна, учениця 10 класу НВК №10 м. Хмельницького.

секція «Геологія»:

Туринський Владислав Сергійович, учень 9 класу НВК №1 м. Шепетівки;

Другак Наталія Валеріївна, учениця 9 класу ліцею №17 м. Хмельницького.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція «Історія України»:

Оніщук Андрійович Васильович, учень 11 класу НВК №1 м. Шепетівки;

Дума Тетяна Романівна, учениця 11 класу Деражнянського НВК;

Шкварелюк Сергій Миколайович, учень 11 класу НВО№ 28 м. Хмельницького;

Пухкий Володимир Михайлович, учень 10 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

Єлісеєнко Олександр Євгенович, учень 10 класу Старокостянтинівської гімназії.

секція «Історичне краєзнавство»:

Казмірчук Валентин Володимирович, учень 10 класу Волицької ЗОШ І-ІІІ ст. Красилівського району;

Малявко Наталія Станіславівна, учениця 10 класу Адампільської ЗОШ І-ІІІ ст. Старосинявського району;

Гудзь Ольга Юріївна, учениця 11 класу Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславського району;

Вітряк Олег Михайлович, учень 11 класу Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

Тарчинська Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу Струзької ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицького району.

секція «Етнологія»:

Роздобудько Сергій Олександрович, учень 11 класу Старосинявського НВК;

Очкур Сергій Васильович, учень 10 класу Яхновецької ЗОШ І-ІІІ ст.. Волочиського району;

Головатюк Оксана Григорівна, учениця 11 класу Городоцької гімназії;

Порубенська Людмила Миколаївна, учениця 11 класу Городнявського НВК Шепетівського району;


Савчук Любов Вікторівна, учениця 11 класу НВО №5 м. Хмельницького.

секція «Археологія»:

Кухар Яна Анатоліївна, учениця 10 класу Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмолинецького району.

секція «Географія та ландшафтознавство»:

Панчук Анастасія Іванівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Славути;

Месь Дарина Сергіївна, учениця 10 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Шепетівки;

Рожик Максим Михайлович, учень 10 класу Купільської ЗОШ І-ІІІ ст. Волочиського району;

Волковинська Юлія Сергіївна, учениця 10 класу Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Деражнянського району;

Оніскевич Катерина Олександрівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №12 імені Л.Дмитерка м. Кам'янець-Подільського.

секція «Геологія»:

Тимощук Катерина Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Нетішина.


Відділення філософії та суспільствознавства


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція «Релігієзнавство та історія релігії» - Мартинюк Лілія Олегівна, учениця 11 класу Волочиського НВК;

секція «Правознавство» - Зелений Михайло Олександрович, учень 11 класу НВК №1 м. Шепетівки.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція «Соціологія»:

Окарська Ольга Григорівна, учениця 11 класу НВК №2 м. Хмельницького.

секція «Правознавство»:

Іваник Аліса Олександрівна, учениця 11 класу Чемеровецького НВК;

Кочмарська Наталія Олександрівна, учениця технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція «Соціологія»:

Медведкіна Дарія Олегівна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею.

секція «Релігієзнавство та історія релігії»:


Кувалдіна Ольга Олександрівна, учениця 11 класу Нетішинського НВК;

Бохонок Сергій Сергійович, учень 11 класу Кам'янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

секція «Правознавство»:

Замрій Руслан Володимирович, учень 11 класу Ружичанського НВК Хмельницького району;

Матвійчук Ганна Сергіївна, учениця 11 класу Нетішинського НВК;

Великохатько Світлана Сергіївна, учениця 11 класу гімназії м. Кам'янець-Подільського.

Відділення комп'ютерних наук


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем" - Стремецька Мирослава Станіславівна, учениця 11 класу СЗОШ № 29 м. Хмельницького;

секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" - Донюк Роман Юрійович, учень 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

секція "Internet-технології та WEB дизайн" - Лавро Владислав Михайлович, учень 11 класу ЗОШ №20 м. Хмельницького.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція "Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем":

Черний Олександр Володимирович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Технології програмування":

Франчук Роман Павлович, учень 10 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст., Білогірського району;

Кондаков Олександр Володимирович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка;

секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту":

Концевич Дмитро Олексійович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Internet-технології та WEB дизайн":


Тітор Віктор Васильович, учень 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

Блінда Дмитро Олександрович, учень 11 класу НВО № 2 м. Шепетівки;

секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми":

Петрук Наталія Вікторівна, учениця 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

Котляр Роман Сергійович, учень 10 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція "Технології програмування":

Аскеров Теймур Гудрат Огли, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 м. Кам'янця-Подільського;

Логвиненко Дмитро Сергійович, учень 11 класу Кам'янць-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту":

Грибинюк Діана Володимирівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Шепетівки;

секція "Internet-технології та WEB дизайн":

Маматов Володимир Ігорович, учень 11 класу СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням інформатики м. Кам'янця-Подільського;

секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми":

Микитюк Владислав Євгенович, учень 9 класу СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням інформатики м. Кам'янця-Подільського;

Шевчук Олександр Олегович, учень 9 класу Старокостянтинівської гімназії.


Відділення технічних наук


Дипломом І ступеня нагороджені:

секція "Електроніка та приладобудування"Мельничук Анна Сергіївна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;


секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження" – Бурковський Михайло Олексійович, учень 10 класу Староостропільського НВО Старокостянтинівського району;

секція "Науково-технічна творчість та винахідництво"Голуб Аліна Ігорівна, учениця 11 класу ліцею №17 м. Хмельницького.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:

секція "Технологічні процеси та перспективні технології":

Кулик Олександр Юрійович, учень 11 класу ліцею №17 м. Хмельницького;

секція "Матеріалознавство":

Цимбалюк Аліна Вікторівна, учениця 10 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція "Машинобудування та робототехніка":

Смутко Ольга Романівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;

секція "Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження":

Бадій Максим Васильович, учень 10 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Кам’янця-Подільського;

Мирончук Михайло Володимирович, учень 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

секція "Науково-технічна творчість та винахідництво":

Мандзюк Артем Миколайович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція "Матеріалознавство":

Длугунович Катерина Вікторівна, учениця 10 класу ліцею №17 м. Хмельницького;

Месь Олексій Сергійович, учень 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Шепетівки;

секція "Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології":

Гордійчук Валерій Русланович, учень 10 класу НВК №1 м. Шепетівки.


Відділення філології та мистецтвознавства


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція "Українська література" – Душкевич Катерина Володимирівна, учениця 11 класу Хмельницької гімназії №1 ім. В.Д. Красицького;

секція "Зарубіжна література" – Макогончук Вікторія Олегівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Фольклористика" Хлонь Марія Сергіївна, учениця 11 класу Волочиського НВК у складі гімназії та школи І ступеня;

секція "Українська мова" Трембач Ольга Володимирівна, учениця 11 класу Волочиського НВК у складі гімназії та школи І ступеня;

секція "Мистецтвознавство"Рибак Вікторія Вікторівна, учениця 10 класу Розсошанської ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району;

секція "Журналістика" Больних Олександр Сергійович, учень 10 класу Старокостянтинівської гімназії;

секція "Літературна творчість"Варенюк Анна Ігорівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІ ст., ліцей м.Нетішина;

секція "Англійська мова"Іванюк Юлія Олегівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція "Німецька мова " - Сивак Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу СЗОШ №6 м.Хмельницького.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція "Українська література":

Міняйло Тетяна Анатоліївна, учениця 10 класу НВК №1 ЗОШ І-ІІ ст., ліцей м.Шепетівки;

Кузьменко Юлія Юріївна, учениця 10 класу Староостропільського НВО "Дошкільний заклад, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія Старокостянтинівського району;

секція "Зарубіжна література":

Кірик Юлія Вадимівна, учениця 10 класу Віньковецького НВК;

Лавренчук Леся Миколаївна, учениця 11 класу Нетішинського НВК ЗОШ І-ІІ ст., ліцей ;

секція "Російська мова":


Каплун Олександра Юріївна, учениця 11 класу Грицівської ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району;

секція "Фольклористика":

Попович Анна Миколаївна, учениця 10 класу Пироговецької ЗОШ І-ІІІ ст. Хмельницького району;

Бацура Катерина Олександрівна, учениця 11 класу гімназії №1 ім. В.Д. Красицького;

секція "Українська мова":

Смєльцова Катерина Вадимівна, учениця 10 класу НВК №16 м. Кам’янець-Подільського;

Гамуза Марина Валентинівна, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст.№9 ІКТ "Успіх" м.Славути;

Главацький Тарас Ярославович, учень 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею м.Хмельницького;

Щербань Аліна Юріївна, учениця 11 класу Новоушицького НВК ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія;

секція "Мистецтвознавство":

Музика Альона Юріївна, учениця 10 класу Волочиського НВК у складі гімназії та школи І ступеня;

Рудніцька Олександра Олександрівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція "Журналістика":

Фіялчук Ольга Володимирівна, учениця 10 класу Михайлюцької ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району;

Мазурик Наталія Володимирівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;

секція "Літературна творчість":

Ковалькова Ірина Віталіївна, учениця 9 класу НВК №1 ЗОШ І-ІІ ст., ліцей м. Шепетівки;

секція "Англійська мова":

Микуляк Жанна Геннадіївна, учениця 11 класу Полонського НВК №2 ЗОШ І-ІІІ ст. №7, колегіум;

Сидорук Анастасія Юріївна, учениця 11 класу НВК №7 м. Хмельницького;

Будзінський Максим Костянтинович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція "Німецька мова ":

Наумець Ірина Іванівна, учениця 10 класу Ленковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція "Українська література":

Островська Марія Леонідівна, учениця 10 класу Чорноострівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум Хельницького району;

Близнюк Ірина Володимирівна, учениця 11 класу Волочиського НВК;

Дубіна Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Миньковецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. Славутського району;

Ковтуцька Марина Михайлівна, учениця 10 класу Старокостянтинівської гімназії.

секція "Зарубіжна література":

Середін Андрій Павлович, учень 9 класу Летичівського НВК №1, ліцей;

Дяків Катерина Олегівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція "Фольклористика":

Гайбура Юлія Олександрівна, учениця 10 класу Волочиської ЗОШ №1;

Свідніцька Андріана Вікторівна, учениця 11 класу Шатавського НВК ЗОШ І-ІІ ст., колегіум Дунаєвецького району;

Максимович Марина Вікторівна, учениця 11 класу Дашковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Старосинявського району;

Дмитрук Світлана Олександрівна, учениця 11 класу Ординецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольського району;

Ярмолюк Анна Василівна, учениця 11 класу Нетішинського НВК ЗОШ І-ІІ, ліцей ;

Гаврилюк Оксана Віталіївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Славути;

Барильотті Оксана Федорівна, учениця 10 класу НВК №1 ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей м. Шепетівки;

секція "Українська мова":

Панасюк Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Віньковецького НВК;

Петрікова Олена Ігорівна, учениця 10 класу Ізяславського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей;

Равчук Олена Олегівна, учениця 9 класу НВК ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія м. Шепетівки;

Мартинюк Ольга Максимівна, учениця 11 класу Пашковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівського району;

Подлюк Анастасія Анатоліївна, учениця 10 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;


Шевченко Владислав Олегович, учень 9 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція "Мистецтвознавство":

Ковальчук Валентина Миколаївна, учениця 11 класу Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмолинецького району;

Алієва Лейла Рагімівна, учениця 9 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція "Журналістика":

Погорельчук Тетяна Олександрівна, учениця 11 класу НВК ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія м. Шепетівки;

Білецька Вікторія Сергіївна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція "Літературна творчість":

Стельмах Оксана Володимирівна, учениця 11 класу Старокостянтинівської гімназії;

секція "Англійська мова":

Іщенко Ірина Миколаївна, учениця 11 класу Білогірського НВК СЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О.Ткачука, гімназія;

Пасько Валентина Анатоліївна, учениця 11 класу Пільноолексинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Городоцького району;

Мельничук Вікторія Іванівна, учениця 11 класу НВК №1 ЗОШ І-ІІ ст., ліцей м. Шепетівки;

Бурий Владислав Олексійович, учень 11 класу ліцей №17 м. Хмельницького;

Мульгіна Дарина Сергіївна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

Валькова Анастасія Іванівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

Крупка Софія Богданівна, учениця 11 класу Старокостянтинівської гімназії;

секція "Німецька мова":

Ковалевська Тетяна Павлівна, учениця 11 класу Поляхівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. колегіум Теофіпольського району;

Семенюк Марина Василівна, учениця 11 класу НВК №3 м. Шепетівки.


Відділення математики


Дипломом І ступеня нагороджені:

секція “Математика” - Бедратюк Любомир Леонідович, учень 11 класу ліцею № 17 м. Хмельницького;


секція “Прикладна математика”- Гонтар Олександр Володимирович, учень 10 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція “Математичне моделювання”- Підмурняк Олександр Олександрович, учень 11 класу СЗОШ № 1 м. Хмельницького.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція “Математика”:

Островський Владислав Олексійович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

Слободян Катерина Олександрівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

Мелешко Костянтин Сергійович, учень 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

секція “Прикладна математика” - Пращур Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу НВК № 3 м. Шепетівки;

секція “Математичне моделювання” - Фурсова Катерина Андріївна, учениця 10 класу Старокостянтинівського ліцею.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція “Математика”:

Слободян Олександра Олександрівна, учениця 9 класу Віньковецького НВК;

Висоцький Володимир Віталійович, учень 11 класу Ординецької ЗОШ І-ІІІ ст. Теофіпольського району;

Дубовенко Михайло Іванович, учень 11 класу Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4;

Циган Олександр Юрійович, учень 10 класу НВО № 2 м. Шепетівки;

Романюк Артем Олегович, учень 11 класу Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;

Музиченко Олена Юріївна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею:

секція “Прикладна математика”:

Созонюк Дмитро Юрійович, учень 11 класу колегіуму ім.В.Козубняка м. Хмельницького;

Роляк Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція “Математичне моделювання” - Поморова Катерина Олександрівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького



Відділення фізики і астрономії


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція “Теоретична фізика” - Сірий Олексій Олександрович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція “Експериментальна фізика”- Погоржельський Валерій В’ячеславович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція “Теоретична фізика”:

Тарасюк Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Полонської ЗОШ І-ІІІст. №4.

Секція “Експериментальна фізика”:

Яворський Ярослав Борисович, учень 11 класу гімназії № 1 ім. В.Красицького м. Хмельницького;

Мазур Олександр Олександрович, учень 11 класу НВК м. Нетішина.

секція “Астрономія та астрофізика”:

Андрушко Катерина Андріївна, учениця 11 класу ліцею № 17 м. Хмельницького.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція “Теоретична фізика”:

Клименко Надія Іванівна, учениця 10 класу гімназії № 1 ім. В.Красицького м. Хмельницького;

секція “Експериментальна фізика”:

Матлаєв Василь Анатолійович, учень 11 класу Летичівського НВК № 1;

Якимчук Вікторія Василівна, учениця 11 класу Гуківської ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецького району;

секція “Астрономія та астрофізика”:

Коваль Оксана Ярославівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.


Відділення економіки


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція “Економічна теорія та історія економічної думки” - Свиноус Надія Іванівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція “Мікроекономіка та макроекономіка” - Лучик Дмитро Васильович, учень 11 класу Кам’янець-Подільської гімназії;


секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит” - Павлуненко Костянтин Миколайович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція “Економічна теорія та історія економічної думки”:

Главацька Олена Михайлівна, учениця 11 класу гімназії № 1 ім. В.Красицького м. Хмельницького;

Бесарабчук Анастасія Геннадіївна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція “Мікроекономіка та макроекономіка”:

Шклярук Ольга Петрівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею м. Хмельницького;

секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит”:

Паламарчук Катерина Сергіївна, учениця 11 класу ЗОШ № 1 м. Нетішина.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

секція “Економічна теорія та історія економічної думки”:

Ружанський Тарас Анатолійович, учень 11 класу СЗОШ № 2 м. Шепетівки;

секція “Мікроекономіка та макроекономіка”:

Лашкевич Олена Вікторівна, учениця 11 класу Старокостянтинівського ліцею;

секція “Фінанси, грошовий обіг та кредит”:

Лук’янчук Марія Сергіївна, учениця 10 класу гімназії № 1 ім. В.Красицького м. Хмельницького;

Федорук Юлія Ігорівна, учениця 10 класу НВК № 10 м. Хмельницького.


Відділення хімії та біології


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція "Загальна біологія" – Шпур Інна Ігорівна, учениця 10 класу НВК №1 м. Шепетівки;

секція "Зоологія, ботаніка" – Іванова Романа Володимирівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Біологія людини"Коваль Крістіна Олександрівна, учениця 10 класу НВК № 2 м. Хмельницького;


секція "Психологія"Голенберг Майя Олександрівна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

секція "Хімія" - Лук’янова Валерія Валеріївна, учениця 10 класу гімназії №1

ім. В. Красицького м. Хмельницького.


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція "Загальна біологія":

Мельничук Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Білогірського НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.О. Ткачука, гімназія";

Косован Анна Петрівна, учениця 10 класу НВК №10 м. Хмельницького;

секція "Зоологія, ботаніка":

Фортов Борис Павлович, учень 9 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст. Летичівського району;

Нитка Віталій Володимирович, учень 9 класу Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ізяславського району;

секція "Біологія людини":

Філіпов Федір Ігорович, учень 9 класу Слобідсько-Рихтівської "ЗОШ І-ІІІ ст." Кам’янець-Подільського району;

секція "Психологія":

Столярчук Юлія Вікторівна, учениця 10 класу ліцею №17 м. Хмельницького;

Дячук Сергій Олександрович, учень 11 класу НВК №1 м. Шепетівки;

секція "Медицина":

Трубецький Максим Володимирович, учень 11 класу Старокостянтинівської гімназії;

Загурський Артур Андрійович, учень 11 класу НВК №4 м. Хмельницького;

секція "Хімія":

Довганюк Діана Зіновіївна, учениця 10 класу Волочиського НВК.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:


секція "Загальна біологія":

Шад Джаміла Мохаммадівна, учениця 10 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

Гончаренко Іван Васильович, учень 9 класу Хоровецького НВК Славутського району;

секція "Зоологія, ботаніка":


Катрій Владислав Богданович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею;

Мельник Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Отроківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новоушицького району;

Шокот Тетяна Вікторівна, учениця 9 класу Сковородківської ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівського району;

секція "Біологія людини":

Кузьміна Олена Олександрівна, учениця 10 класу НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія м. Деражні;

Настунчен Максим Ярославович, учень 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

Виноград Олександра Олександрівна, учениця 10 класу НВК №10 м. Хмельницького;

секція "Психологія":

Слабіцька Юліана Юріївна, учениця 11 класу Городоцької гімназії;

Звєрєва Анна Володимирівна, учениця 9 класу Маківського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум" Дунаєвецького району;

Жулкевська Олена Миколаївна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Чекмана м. Хмельницького;

секція "Медицина":

Задорожна Марія Миколаївна, учениця 11 класу Гвардійського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія" Хмельницького району;

Осадчук Вікторія Сергіївна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільської гімназії;

Перебейнос Оксана Петрівна, учениця 11 класу ліцею №17 м. Хмельницького;

Дарманська Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.


Відділення екології та аграрних наук


Дипломом І ступеня нагороджені:


секція "Екологія" - Стус Микола Володимирович, учень 11 класу СЗОШ № 29 м. Хмельницького;

секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування"- Грабчак Вітілія Ігорівна, учениця 9 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ст., Летичівського району;

секція "Селекція та генетика" - Віркун Анна Валеріївна, учениця 11 класу НВК №4 м. Хмельницького.


секція "Лісознавство" - Матусевич Олександр Андрійович, учень 11 класу НВК № 3 м. Шепетівки;

секція "Агрономія" – Малиновська Тетяна Віталіївна, учениця 10 класу НВО № 3 м. Шепетівки;


Дипломом ІІ ступеня нагороджені:


секція "Екологія":

Гнатюк Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу НВК № 1 м. Шепетівки;

Сукач Ніна Анатоліївна, учениця 10 класу Косівської ЗОШ І-ІІІ ст., Шепетівського району;

Охремчук Олена Олександрівна, учениця 10 класу гімназії № 2 м. Хмельницького;

Гайдучик Ольга Петрівна, учениця 11 класу НВК № 4 м. Хмельницького;

секція " Охорона довкілля та раціональне природокористування ":

Матеюк Юлія Олегівна, учениця 10 класу ліцею № 17 м. Хмельницького;

Верхогляд Альона Олегівна, учениця 10 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Селекція та генетика":

Федорчук Юлія Володимирівна, учениця 11 класу НВК № 2 м. Шепетівки;

Таранушенко Марія Олегівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Нетішина;

Семенюк Ярослав Віталійович, учень 11 класу СЗОШ № 29 м. Хмельницького;

секція "Лісознавство":

Сивак Анастасія Вікторівна, учениця 10 класу Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею;

секція "Агрономія":

Запоточна Оксана Миколаївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 ім. Л. Дмитерка м. Кам'янеця-Подільського;

секція "Ветеринарія та зоотехнія":

Гадзіна Марія Юріївна, учениця 11 класу СЗОШ І-ІІІ ст. № 29 м. Хмельницького.


Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

секція "Екологія":


Каушнян Анастасія Ігорівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Нетішина;

Волошина Олена Олегівна, учениця 11 класу Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки;

секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування":

Мартинюк Наталія Юріївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Славути;

секція "Лісознавство":

Голованчук Дар’я Олегівна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Старокостянтинова;

Пісна Оксана Олександрівна, учениця 11 класу Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Шепетівського району;

секція "Агрономія":

Базилюк Аліна Сергіївна, учениця 9 класу Іванковецького НВК, Хмельницького району;

Савченко Анна Сергіївна, учениця 9 класу Хмельницького колегіуму ім. В. Козубняка;

Жосан Ольга Іванівна, учениця 9 класу Струзької ЗОШ І-ІІІ ст., Новоушицького району;